Wyszukaj:
O firmie
Informacje o firmie Vidicon
Vidicon Sp. z o.o.
50-265 Wrocław
ul. Bema 7-9
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS nr 0000133890
NIP 899-010-67-52
REGON 005982172
Kapitał zakładowy: 731 250,00 złFirma Vidicon Sp. z o.o. powstała we Wrocławiu, w 1990 roku. Początkowo zajmowaliśmy się importem i dystrybucją elektronicznych systemów zabezpieczeń, w kolejnych latach poszerzyliśmy ofertę o telewizję przemysłową oraz systemy przeciwpożarowe.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem izraelskiej firmy Crow Electronic Engineering oraz włoskiej firmy Inim Electronics, współpracujemy także z renomowanymi firmami z Izraela, Włoch, Japonii, Tajwanu, Korei Płd. i Singapuru. Jako jedna z nielicznych firm, możemy zaoferować sprzęt do kompleksowego zabezpieczenia mieszkań, biur, banków, szkół, szpitali, hal produkcyjnych itp.

Równolegle do rozbudowy działu zabezpieczeń, w 1995 roku Vidicon rozpoczął działalność w dziedzinie klimatyzacji jako wyłączny przedstawiciel firm: Electra Consumer Products oraz RCOOL

Działamy także na rynkach międzynarodowych. Poprzez współpracę z partnerami z zagranicy sprzęt oferowany przez Vidicon jest dostępny na Węgrzech, w Czechach i Słowacji, na Litwie, Łotwie i w Estonii, na Ukrainie i w Rosji, na Białorusi i w Mołdawii. Stanowimy centrum dystrybucyjne na tę część Europy.

Ciągła dbałość o systematyczny rozwój firmy spowodowała rozpoczęcie w 1999 roku developerskiej działalności na rynku inwestycyjno-budowlanym. Współpraca z najlepszymi architektami i renomowanymi firmami budowlanymi pozwoliła na umieszczenie w ofercie ciekawych powierzchni biurowych i mieszkalnych w atrakcyjnych rejonach Warszawy.

Żywimy nadzieję, że zamieszczone przez nas informacje, dotyczące działalności firmy Vidicon, zainteresują Państwa i zachęcą do nawiązania współpracy z naszą firmą.

Prosimy o kontakt, jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowych danych lub szczegółów technicznych dotyczących naszych produktów.

Zespół VIDICON Sp. z o. o.

Szybki Kontakt
tel.: +48 22 562 3000, +48 71 327 9060, fax.: +48 22 562 3030, e-mail: vidicon@vidicon.pl
AKTUALNOŚCI  |   NOWE PRODUKTY  |   PROMOCJE  |   SZKOLENIA  |   PRACA
CCTV  |   SSWIN  |   KLIMATYZACJA
O FIRMIE  |   KONTAKT